Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Ráckeve Árpád tér és HÉV állomás közötti kerékpárút tényleges kivitelezését a JÓ-ÉP Kft. 2021. augusztus 9-ével megkezdi, a tervezett befejezési határidő 2021. október 31.

A munkavégzés szakaszosan fog történni.

A kivitelezés első üteme: a Kossuth L. utca melletti árvízvédelmi töltésen vezető elválasztott gyalog- és kerékpárút kiépítése, az RDHSZ bejáró útjának szilárd burkolattal történő ellátása, majd tovább a kerékpárút folytatása a TESCO előtti gyalogos-átkelőhelyig.

A második ütem a Kastély utcai gyalogos-átkelőhely átépítése, valamint a csomóponttól a HÉV állomásig terjedő kerékpárút szakaszának kivitelezése a meglévő gyalogos járda nyomvonalában.

A harmadik ütem a Kossuth L. utca gimnázium előtti szakaszán a kerékpárút kiépítése a vízügyi töltésig, valamint az Árpád téri gyalogos és kerékpáros átvezetés és a csomópont átépítése.

A kivitelezési munkák alatt részleges útlezárásokra, útszűkítésekre, forgalomterelésre kell számítani.

Kérjük a kivitelezési munkák ideje alatt fokozott körültekintéssel közlekedjenek, figyeljék a kihelyezett közlekedési táblákat.

Az okozott kellemetlenségekért szíves megértésüket kérjük. Együttműködésüket és megértésüket előre is köszönjük.

Ráckeve Város Önkormányzata

2021. szeptember 23-án (csütörtök) 18.00 órai kezdettel
K Ö Z M E G H A L L G A T Á S T
tart, amelyre tisztelettel meghívom.

Meghívó közmeghallgatásra - 2021. szeptember 23.

Patay nap

patay