Tisztelt Lakosság!

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. beruházásában a Duna Aszfalt Út- és Mélyépítő Kft. kivitelezésében 2022. március 16-től folytatódnak Ráckeve, Kossuth L. utca - Árpád híd és Árpád tér közötti szakaszának - felújítási munkái. Az útépítés abba a fázisba érkezett, hogy az érintett útszakaszon a kivitelezés csak teljes útzárral, a forgalom kizárásával valósulhat meg, előreláthatólag 2022. március 16. - 2022. május 30. közötti időszakban.

A Kossuth L. utcai forgalmat az Árpád hídról a József A. utca-Ady E. utca-Erzsébet tér-Gárdonyi sor-Kinizsi utca-MOL kút útvonalra terelik a Gárdonyi sor kivételével - egyirányú forgalom bevezetése mellett.

A terelőúton ideiglenes buszmegállók kerülnek kijelölésre az Ady E. utca elején, az Ady E. u.-Árpád u. sarkon és a Gárdonyi sor elején.

A kivitelező a Kossuth L. utca felújítással érintett szakaszán a lakók közlekedését biztosítja, az ott lakók erről külön tájékoztatást kapnak.

Kérjük a megadott időszakban fokozottan figyeljék a közlekedési táblák jelzéseit, a tömegközlekedéssel közlekedők számítsanak hosszabb menetidőre, és a célállomás megnövekedett elérési idejére.

Kérjük a lakosság és közlekedők türelmét!

terkep utlezaras

RÁCKEVE VÁROS ÖNKORMÁNYZATA