!!Beküldési határidő: november 5. péntek!!

Ráckeve Város Önkormányzata az Emberi Erőforrás Minisztériummal együttműködve 2022. évre kiírja a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot az önkormányzat területén állandó lakóhellyel rendelkező, hátrányos helyzetű, szociálisan rászoruló fiatalok felsőoktatásban való részvételének támogatására.

A pályázatkiírás megtekinthető a www.rackeve.hu honlapon, illetve Ráckeve Város Önkormányzat Hirdetőtábláján.

A pályázat beadásához a Bursa Hungarica Elektronikus Pályázatkezelési és Együttműködési Rendszerben egyszeri pályázói regisztráció szükséges, melynek elérése: https://bursa.emet.hu/paly/palybelep.aspxEzt követően a pályázatot az EPER-Bursa rendszerben kitöltve, véglegesítve, onnan kinyomtatva, aláírva a kötelező mellékletekkel együtt kell benyújtani.

A pályázat benyújtásának módja:

•  személyesen Ráckevei Polgármesteri Hivatal, Szent István tér 4. II. em. 214. (az ügyintézéshez előzetes időpontegyeztetés szükséges)

vagy

• postai úton a következők szerint: Ráckevei Polgármesteri Hivatal, 2300 Ráckeve, Szent István tér 4., a borítékon fel kell tüntetni „Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat” és a pályázat típusát „A” vagy „B”.

pdf Bursa Hungarica - "A" típusú pályázati kiíras 2022 (221 KB)

pdf Bursa Hungarica - "B" típusú pályázati kiíras 2022 (222 KB)

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. november 5.

Nem részesülhet ösztöndíjban az a pályázó, aki:

• a Magyar Honvédség és a rendvédelmi feladatot ellátó szervek hivatásos és szerződéses állományú hallgatója
  • doktori (PhD) képzésben vesz részt
  • kizárólag külföldi intézménnyel áll hallgatói jogviszonyban és/vagy vendéghallgatói képzésben vesz részt.

További információ Dulczné Szajp Zsuzsanna igazgatási ügyintézőtől kérhető, elérhetőség: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., 06-24-523-350.