Ráckeve Város Önkormányzata értékesíti a Ráckeve, Magán utca 16. szám alatti, 0348/28 hrsz-ú, „kivett általános iskola és szántó" megnevezésű ingatlant. Területe 3578 m2, értékesítési ár: 11.000.000 forint.

Az ingatlan Ráckeve Újhegyi részén található, megközelíteni a Sillingi útról lehet, közvetlenül földútról érhető el. Az ingatlan kerítéssel körbekerített, egyenetlen felszínű, fás/cserjés terület. Az ingatlanon egy több mint 40 éve épült, földszintes kialakítású iskolaépület található, továbbá melléképületek. Az iskolaépület vegyes falazatú, fa födémes, 175 m2 alapterületű, két külön bejáratú részre osztott. A nagyobbik részében közlekedő, fürdő, 2 terem, konyha és ebédlő a kisebbik részben előtér és tanterem található. Több éve használaton kívül áll. Fűtését korábban cserépkályha biztosította, a meleg vizet bojler szolgáltatta, a vízellátás házi vízművel oldható meg.

Az értékesítéssel kapcsolatban érdeklődi lehet a Polgármesteri Hivatal Műszaki Irodáján az alábbi elérhetőségeken: