Feladatok:

A Főépítészi tevékenységről szóló 190/2009. (IX.15) Korm. rendelet 8. §-ban meghatározott főépítészi feladatokhoz kapcsolódó asszisztensi feladatok ellátása

(előterjesztések előkészítése, részvétel az ügyfélfogadásban, a főépítészhez érkező beadványok, levelek, kérelmek kezelése, döntésre előkészítése, települési vélemények előkészítése, Helyi Építési Szabályzat alkalmazásában történő segítségnyújtás, lakossági tájékoztatás, tervtanácsi titkári feladatok ellátása, részvétel településrendezési és településfejlesztési feladatokkal kapcsolatos ügyintézésben, kommunikációban (honlapon lévő adatok aktualizálása, egyéb lakossági tájékoztatók), hatósági bizonyítványok előkészítése.)

A megbízásin jogviszony időtartama: határozatlan idejű megbízási jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: próbaidő alatt heti 20 óra.

Jogállás, illetmény és juttatások: egyedi elbírálás és megállapodás szerint.

A munkavégzés helye:2300 Ráckeve, Szent István tér 4.

Elvárások:

• Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet,
  • önálló, pontos munkavégzés,
  • szakszerűség, jogszerűség betartása,
  • jó szervezőkészség,
  • jó együttműködési készség,
  • stratégiai szemléletmód,
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • ügyfélközpontúság, terhelhetőség, konstruktív problémamegoldó készség,
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• építészmérnöki vagy építőmérnöki szakképzettség, városgazdasági üzemmérnöki (ezzel egyenértékű településmérnöki) szakképzettség, magasépítő üzemmérnöki, magasépítési vagy építés-kivitelezés szakirányán szerzett szakképzettség,
  • közigazgatási szakvizsga,
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• Stabil szervezeti háttér

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

• részletes szakmai életutat bemutató önéletrajz
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okirat(ok) másolata.
  • nyilatkozat, amelyben a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez;
  • 90 napnál nem régebbi keltezésű hatósági erkölcsi bizonyítvány, mely igazolja a büntetlen előéletet, valamint azt, hogy a pályázó személyét tekintve nem áll fenn a közszolgálati jogviszony létesítését kizáró, a Kttv. 39. § (1) bekezdése szerinti valamely ok, vagy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy nyertes pályázat esetén az igazolást legkésőbb a közszolgálati jogviszony létesítése napjáig bemutatja.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak a Ráckevei Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2300 Ráckeve, Szent István tér 4.). Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: Főépítész asszisztens.
  • Elektronikus úton Karaba Tamás főépítész részére a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen keresztül
    vagy
  • Személyesen: Ráckevei Polgármesteri Hivatal, titkárság részére, 2300 Ráckeve, Szent István tér 4. 102. szoba

Jelentkezés határideje: 2020. szeptember 24.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. szeptember 30.

A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

2021. szeptember 23-án (csütörtök) 18.00 órai kezdettel
K Ö Z M E G H A L L G A T Á S T
tart, amelyre tisztelettel meghívom.

Meghívó közmeghallgatásra - 2021. szeptember 23.

Patay nap

patay