Tisztelt Szülők, Hozzátartozók!

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény alapján Ráckeve Város Önkormányzata a 2021/2022-es oktatási év őszi szünetében a gyermekétkeztetést az alábbiak szerint biztosítja:

• általános, és középiskolai tanulók részére
  • ELŐZETES IGÉNYLÉS ALAPJÁN,
  • DÉLI, MELEG FŐÉTKEZÉST nyújt,
  • előre csomagolt állapotban, AZ ÉTEL ELVITELÉVEL.

A szülő / törvényes képviselő, vagy akadályoztatásuk esetében az általuk megbízott személy, írásbeli meghatalmazás alapján:

• munkanapokon 11:30 – 12:30 óra közötti időszakban viheti el az ételt,
  • a ráckevei ÁRPÁD FEJEDELEM ÁLTALÁNOS ISKOLA tálaló konyhájából

(bejárat az Ifjúság úti lakótelep parkolója felőli nagykapun)

INGYENES SZÜNIDEI GYERMEKÉTKEZÉS igénybevételére az a gyermek jogosult, akinek lakóhelye, vagy ha a gyermek életvitelszerűen a bejelentett tartózkodási helyén lakik, akkor a tartózkodási hely szerint illetékes jegyzői gyámhatóság a hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetét határozatban megállapította.

Az ingyenes étkezésre nem jogosultak az étkezést térítési díj ellenében vehetik igénybe.

A gyermekétkeztetés iránti igényüket az alábbi módon tudják jelezni:

• a csatolt NYILATKOZATOT kérjük kitölteni, és
  • elhelyezni a Ráckevei Polgármesteri Hivatal főbejáratánál kihelyezett postaládában.

Igénylési határidő:                 2021. október 19.-én délután 16 óráig

Felhívjuk szíves figyelmüket arra, hogy ha valamely munkanapon nem kerül sor az igényelt étel elvitelére, az automatikus lemondásnak minősül a további napok tekintetében is, az étkezés így a következő munkanaptól már nem lesz biztosított.

Az étkezés újbóli biztosítása ez esetben csak megismételt igénylés után lehetséges.

Dr. Rupp-Müller Melinda

aljegyző s.k.