Kedvezményezett: RÁCKEVE VÁROS ÖNKORMÁNYZATA

A projekt címe: „ A ráckevei Vadkacsa szabadstrand fejlesztése”

Projekt azonosító száma: STR4-0005

Helyszín: 2300 Ráckeve, Dömsödi út 4.

A támogatás összege: 28 304 691 Ft.

A támogatás mértéke: 100 %

A támogatott projekt rövid bemutatása: a projekt keretében megvalósul a strand területén jelenleg meglévő vizesblokk teljes felújítása a kor követelményeinek megfelelő szolgáltatást nyújtó egységgé, valamint átalakítása családbarát szempontok szerint, mely biztosítja két fő egyidejű tartózkodását, szülő-gyermek együttlétének megoldhatóságát, valamint a gyermek magasságához illeszkedő eszközök felszerelését. Ezen meglévő épülethez hozzáépítésre kerül egyépületrész, amely magába foglalja a baba-mama szobát önálló bejárattal, vizesblokkal, szoptatási lehetőséggel, pelenkázó asztallal. A strand területén kettő darab ivókút is létesül, zöldfelület pótlását végezzük el, továbbá egy vízi stég is elhelyezésre kerül a víz felületén.

A projekt befejezési időpontja: 2021. május 31.

„A támogatott projekt a Kisfaludy Turisztikai Fejlesztési Program keretében valósul meg”.

2021. szeptember 23-án (csütörtök) 18.00 órai kezdettel
K Ö Z M E G H A L L G A T Á S T
tart, amelyre tisztelettel meghívom.

Meghívó közmeghallgatásra - 2021. szeptember 23.

Patay nap

patay