A 509/2020.(XI.19.) Kormányrendelet alapján az egészségügyi intézményben foglalkoztatottak, nevelési, oktatási intézményben dolgozók, bölcsődei dolgozók szűrése heti rendszerességgel történik. Ennek megfelelően a ráckevei intézményekben megkezdődött a szűrési vizsgálat, melyen a dolgozók nagy számban vesznek részt.

Az e heti szűrési eredmények alapján az alábbi intézkedések történtek:

-          Vörösmarty utcai Tagóvodában 12.03-12.12. rendkívüli szünetet, illetve

-          Ifjúsági úti Tagóvoda Hétszínvirág csoportjában 12.03-12.12. rendkívüli szünetet rendelt el az Oktatási Hivatal,

-          Művészeti Iskola egyik oktatási részén 12.04-12.11. tantermen kívüli, digitális munkarendben történő oktatást rendelt el az EMMI

A fenti rendelettel nem érintett kulturális intézményeinkben, továbbá a Család- és Gyermekjóléti Központban, illetve a Polgármesteri Hivatalban járványügyi intézkedés bevezetése nem vált szükségessé.

Ráckevei Operatív Törzs
Operatív Karja