Ráckeve Város Önkormányzata pályázatot hirdet a

• Rávüsz Nonprofit Kft
  • Ráckeve Városáért Közalapítvány

könyvvizsgálói teendőinek ellátására.

A pályázat tartalma: a fent megnevezetett szervezetek esetében könyvvizsgálati feladatok ellátása.

Pályázati feltételek: Pályázhat az érvényes könyvvizsgálói engedéllyel rendelkező könyvvizsgáló, illetve könyvvizsgálói társaság a Magyar Könyvvizsgálói Kamaráról, a könyvvizsgálói tevékenységről, valamint a könyvvizsgálói közfelügyeletről szóló 2007. évi LXXV. törvény szerint. Kizáró és összeférhetetlenségi okok: Nem lehet állandó könyvvizsgáló a gazdasági társaság tagja, vezető tisztségviselője, felügyelőbizottsági tagja és e személyek hozzátartozója. Nem lehet állandó könyvvizsgáló a társaság munkavállalója e jogviszonya fennállása idején, és annak megszűnése után három évig.

A pályázatnál előnyt jelent:

• tevékenységi körben felsorolt feladatoknak megfelelő szakirányú tapasztalat, valamint az államháztartásban való tapasztalat és a közpénzek felhasználásához kapcsolódó jogszabályok ismerete.

A pályázat tartalmi kellékei:

• A társaság vagy egyéni könyvvizsgáló bemutatása és referenciái/ vagy szakmai önéletrajz
  • kamarai tagság igazolása
  • a tevékenység végzésére vonatkozó jogosultságot igazoló dokumentumok
  • nyilatkozatot a pályázó felelősségbiztosításáról;
  • a lehetséges szerződéskötés idejének megjelölése
  • a megbízási díj igény megjelölése

Bírálati szempont, a megbízás feltételei: A könyvvizsgálót az összességében legmegfelelőbb ajánlat, valamint referenciák alapján az alapító önkormányzat választja meg. A megbízás feltételeit és díjazását ugyancsak az alapító önkormányzat határozza meg. .

A pályázat benyújtása ideje, helye, módja:

A pályázatot 2024.04.16 10.00 óráig kell benyújtani egy példányban Ráckeve város polgármesteréhez (2300 Ráckeve, Szent István tér 4.) postán, vagy személyesen. A képviselő-testület a benyújtást követő első testületi ülésen hozza meg döntését a pályázat eredményéről.

A megbízás 1 év határozott időre szól, a 2024. üzleti év vizsgálatára kiterjedően, 2024.06.01-2025.05.31 napjáig.

Bővebb felvilágosítás: Kovács Péterné irodavezető, 06(24)523-348, Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Vereckei Zoltán
polgármester