folder Választási szervek

SZAVAZATSZÁMLÁLÓ BIZOTTSÁGOK

1. szavazókör

Skarica Máté Városi Könvvtár

Kossuth L. u. 9.

Szekeresné Bruszt Antónia Piroska – elnök, választott tag
Bozóki Zoltánné – alelnök, választott tag
Csimma Erzsébet – választott tag
Hajdú-Pukánszky Dávid – delegált tag
dr. Borkovits Margit – delegált tag
Viskiné Grózinger Györgyi – delegált tag
Kalocsai Sándor – delegált tag
Hodinka László -delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Takács – Orbán Éva (HVI tag)



2. szavazókör

Ady Endre Gimnázium

Kossuth L. u. 82.

Bíró Zsuzsanna – elnök, választott tag
Erdős Bálint – alelnök, választott tag
Füstös Orsolya – választott tag
Bóna Margit Julianna – delegált tag
Varga Viktória – delegált tag
Gágyor Ramóna Éva – delegált tag
Langó Éva – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Kovács Péterné (HVI tag)



3. szavazókör

Ács Károly Művelődési Központ

Kossuth L. u. 51.

Csereklei Józsefné – elnök, választott tag
Németh Gézáné – alelnök, választott tag
Emődi Krisztina – választott tag
Fűrész Zoltánné – delegált tag
Pásztor Anna – delegált tag
Szále János Ferencné – delegált tag
Juhász Gyula – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Kovácsné Schmidt Brigitta (HVI tag)



4. szavazókör

Gólyafészek Óvoda

Gábor Á. u. 17.

Piróth Irén – elnök, választott tag
Csiki Mária Bernadett alelnök, választott tag
Molnár Károlyné – választott tag
Matkó Mercédesz Adrienn – delegált tag
Csernéné Rózsa Mária – delegált tag
Léberné Varga Mária Anna – delegált tag
Kökéndy Zoltán László – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Kovács-Babarczi Beáta (HVI tag)



5. szavazókör

Ifjúság utcai Óvoda

Ifjúság u. 2.

Schneider Gabriella – elnök, választott tag
Répás Magdolna – alelnök, választott tag
Széplaki Zoltánné – választott tag
Kovács Margit – delegált tag
Farkas Ildikó – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Viskiné Ács Erzsébet (HVI tag)



6. szavazókör

Iskola utcai Óvoda

Iskola u. 48.

Fekete Tóth Mária – elnök, választott tag
Kovácsné Tomcsák Gabriella – alelnök, választott tag
Szanyóné Brodmann Zsuzsanna – választott tag
Incze Károly Mihály – delegált tag
Solti János – delegált tag
Terkán-Kun Mária – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Bulyáki Szilvia (HVI tag)



7. szavazókör

Alszegi Óvoda

Vörösmarty u. 40.

Hári Zoltánné - elnök, választott tag
Siposné Tamás Judit – alelnök, választott tag
Magyar Mária – választott tag
Mózes Mihályné – delegált tag
Szeszák Szilvia – delegált tag
Soltiné Bencsik Eleonóra Ágota – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Reich Mónika (HVI tag)



8. szavazókör

Újtelepi Óvoda

Dömsödi u. 67.

Sallai Imre Gáborné – elnök, választott tag
Lovassyné Kiss Matild – alelnök, választott tag
Fekete Margit – választott tag
Matkó Zsoltné – delegált tag
Hausfatter György – delegált tag
Hausfatter Györgyné – delegált tag
Jegyzőkönyvvezető: Baloghné Kovács Mariann (HVI tag)

Kategóriák

folder HVB

HVB

Ráckeve Helyi Választási Bizottság Tagjai

Elnök: dr. Molnár Erika (választott tag)

Elnökhelyettes: Mesterné Veszeli Mária (választott tag)

Csernák Erzsébet (választott tag)

dr. Lepp Erzsébet (választott póttag)

Kulcsárné Paska Ibolya Ilona (választott póttag)

Egervári Ajtony Zsolt (delegált tag)

-        Fidesz-Magyar Polgári Szövetség és a Kereszténydemokrata Néppárt jelölő szervezet-

 

Elérhetőségek

Cím: 2300 Ráckeve, Szent István tér 4. 1. emelet Titkárság

Telefon: 06-24-523-333

Telefon: 06-70-375-9641

Email: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

folder HVI

HVI

Ráckeve Helyi Választási Iroda

 

Helyi Választási Iroda vezetője: dr. Jambrik Anna

Helyi Választási Iroda vezető-helyettese: dr. Rupp-Müller Melinda

Helyi Választási Iroda tagjai: dr. Asztalos Csilla, dr. Kolter-Mucska Dóra, Pap Noémi, Asztalos-Fodor Ágnes, Dulczné Szajp Zsuzsanna, Balázsné László Gyöngyi, Koller Péter, Nagy Albert.

Jegyzőkönyvvezetők:

  1. szavazókörben: Takács-Orbán Éva,
  2. szavazókörben: Kovács Péterné,
  3. szavazókörben: Kovácsné Schmidt Brigitta,
  4. szavazókörben: Kovács-Babarczi Beáta,
  5. szavazókörben: Viskiné Ács Erzsébet,
  6. szavazókörben: Bulyáki Szilvia.
  7. szavazókörben: Reich Mónika,
  8. szavazókörben: Baloghné Kovács Mariann.

Pótjegyzőkönyvvezető: Dulzné Szajp Zsuzsanna.

Helyi Választási Bizottság jegyzőkönyvvezetője: Őrsi Anita.

 

banner 900x300

Tourinform irodák és információs pontok felújítása

tourinform felujitas

Ráckeve Árpád tér és hév állomás közötti kerékpárút létesítése

logo kerekparut

A Ráckevei Ady Endre Gimnázium épületenergetika korszerűsítése KEHOP-5.2.9-16-2016-00119

adygimi 2 banner

Külterületi helyi közutak fejlesztése..." - VP6-7.2.1-7.4.1.2-16

eu videki tersegek

Ráckeve Város Önkormányzata ASP központhoz való csatlakozása KÖFOP-1.2.1-VEKOP-16

banner ASP 2018

A „Határtalanul!” program Kárpátaljai akcióprogram (HAT-17-04) pályázat

hatartalanul banner

Hasznos funkciók

 Értesítés

Ráckeve Város Önkormányzatának
Képviselő-testülete
2024. június 20-án  (csütörtökön)
14.00  órakor ülést tart
amelyre tisztelettel meghívom.

 Képviselő testületi meghívó
2024. június 20-ai ülésre

szechenyi 2020 logo

A Közép-Duna vízi turizmusának komplex fejlesztése

szechenyi 2020

A ráckevei Vadkacsa szabadstrand fejlesztése

logo vadkacsa
 

csaladbarathely

Facebook

Online TV

A weboldal cookie-kat használ. Az “Elfogadom” gomb lenyomásával és az oldal használatával elfogadja őket.
Elfogadom