• Személyes ügyfélfogadás telefonon előre egyeztetett időpontban történik.
  • Kérjük, hogy ügyeiket a hivatalban telefonon történő tájékozódással, postai küldemény vagy elektronikus megkeresés útján intézzék.
  • A beadványok személyes benyújtására a polgármesteri hivatal főbejáratánál elhelyezett „postaláda” szolgál.

Elérhetőségeink a következőek:

Telefonos, és email elérhetőségek

Elektronikus ügyintézéshez használható cím:

Rövid név: RKEVEONK

KRID: 755229375

A biztonságos kézbesítési cím a központi ügyfélkapun keresztül érhető el.

Postai címünk:

Ráckevei Polgármesteri Hivatal 2300 Ráckeve, Szent István tér 4.

Megértésüket, és együttműködésüket köszönjük!

Fenti intézkedés visszavonásig érvényes.

Ráckeve, 2020. szeptember 28.

dr. Jambrik Anna sk.

jegyző