Munkáltató neve: GÓLYAFÉSZEK BÖLCSŐDE
címe:
2300 Ráckeve Gábor Á. u. 19.
telefonszáma:
24-518-775
e-mail címe:
Az álláslehetőséggel kapcsolatban érdeklődni lehet (név, telefon):
Bertalan Annamária 24- 518-775

A meghirdetett munkakör elnevezése:
kisgyermeknevelő

Foglalkoztatás jellege:
Határozott időre szóló kinevezés
Teljes munkaidős (8 órás)

A munkavégzés helye (azt a telephely címet adja meg, ahol a munkavégzés fog történni):
Gólyafészek Bölcsőde 2300 Ráckeve Gábor Á. u. 19.

A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök, feladatok:
Kisgyermekek napközbeni ellátása az érvényben levő szakmai módszertani alapelvek figyelembevételével. Szeretetteljes, elfogadó környezet kialakítása, melyben a kisgyermekek harmonikus testi, lelki és szociális fejlődése biztosított. Szoros együttműködés a családokkal.

Jogállás, illetmény, juttatás:
Az illetmény megállapítására és juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
Emelt szintű szakképesítés a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet 2. számú mellékletében előírt végzettség és szakképzettség. Pályakezdőket is szívesen fogadunk. Büntetlen előélet, egészségügyi alkalmasság, cselekvőképesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Főiskola, Csecsemő- és kisgyermeknevelő gyakorlat

Elvárt kompetenciák, készségek:
A bölcsődei nevelés-gondozás szakmai szabályainak magas szintű ismerete és alkalmazása, jó kommunikációs készség, csapatmunkára való képesség, empátia.

A munkakör betöltésének tervezett időpontja:
Azonnali kezdés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, iskolai végzettséget/képesítést igazoló okiratok másolata, erkölcsi bizonyítvány (3 hónál nem régebbi)

A pályázat benyújtásának helye, határideje, és módja:
Személyesen, vagy elektronikus úton Bertalan Annamária részére a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen keresztül

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:
Személyes interjút követően

A pályázat elbírálásának határideje:
Folyamatos