Tájékoztatjuk Önöket, hogy megjelent a Felső-Homokhátság Vidékfejlesztési Egyesület illetékességi területén pályázható mikrovállalkozások fejlesztésének támogatása, versenyképes turisztikai kínálat megteremtésének támogatása, valamint az élhető terek és innovatív közösségi terek kialakításának támogatása jogcím.1004394565 felsohomokhatsag logo

A fenti linken található böngészőben az egyesület nevét kiválasztva érhetők el a felhívások és azok mellékletei. A Felhívások szövegét megtalálják az Egyesületünk weboldalán a Dokumentumtárban is. Hamarosan megkezdjük a pályázati információs fórumok tartását a működési területünkön található 24 településen, ahol a pályázati felhívással kapcsolatos kérdéseiket tehetik fel munkatársainknak. A mikrovállalkozások fejlesztésének támogatás jogcím és a versenyképes turisztikai kínálat megteremtésének támogatás jogcím pályázati beadására 2018. január 15. és 2018. február 15 között lesz lehetőség első körben.
Az élhető terek és innovatív közösségi terek kialakításának támogatás jogcím pályázati beadására 2018. február 5. és 2018. március 5 között lesz lehetőség első körben.
A felkészüléshez minden érdeklődőnek sok sikert kívánunk!