Értesítjük a T. Lakosságot, Közlekedőket, hogy a Ráckevei Önkormányzat az alábbi utcákban útfelújítást, térkövezési, illetve csapadékvízelvezetési munkálatokat végeztet:

• Árpád utca teljes felújítása, Eötvös u.-tól a Búza utcáig (járdák is)
  • Vályogos utca felújítása teljes szélességben
  • Rézágyú utcában átereszek építése
  • Thököly u. -Sándor u. kereszteződésben áteresz építése
  • Ifjúság utcai lakótelep parkoló vízterhelésének csökkentésére áteresz építése
  • Mesterházi Lajos téren beszakadt áteresz cseréje, toldása, járda építése
  • Erzsébet tér vízterhelésének csökkentésére áteresz építése
  • Petőfi utca szikkasztó kút építése
  • Szent János téri parkoló felújítása térkővel
  • Bajcsy Zs. elején parkoló építése
  • Árpád tér „Romantika cukrászda” parkoló építése

A fenti munkákat a Ráckeve Város Önkormányzat által kiírt pályázatokon nyertes kivitelező cégek ütemezetten végzik a Polgármesteri Hivatal Műszaki Irodájának felügyelete mellett.

A munkálatok tervezetten 2018. november 10-ével kezdődnek, az időjárás függvényében a munkavégzés folyamatos, tervezett befejezés 2019. április 30.

A lezárt területeken csak építési forgalom lehetséges, oda behajtani és parkolni tilos, kivéve a közfeladatot ellátó járműveket (mentők, tűzoltók, rendőrség, szemétszállítás). Amennyiben a lezárt területre szeretnének autóval behajtani (pl. áruszállítás vagy költözés miatt, esetleg mozgáskorlátozott a járművével) kérjük minden esetben szíveskedjenek előre jelezni a +24 523 343-es telefonszámon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen munkanapokon, 8 és 16 óra között. A műszaki iroda munkatársai a kivitelező cégekkel együttműködve igyekeznek minden esetben segíteni.

Kérjük, hogy fokozott figyelemmel közlekedjenek, figyeljék a kihelyezett közlekedési és információs táblákat!

Reméljük, hogy az Önök segítő együttműködésével gyorsabban haladhatnak a munkák, kevesebb ideig tarthatnak a kellemetlenségek.

Köszönjük előre is megértésüket és türelmüket!

Ráckevei Polgármesteri Hivatal Műszaki iroda