A képviselő-testület egyeztetve a Ráckevei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályával úgy döntött, hogy 2020. november 15. időponttól az alábbi forgalmi rend módosításokat vezeti be:

1. a Sas köz Eötvös utca és Kossuth L. utca közötti szakaszát egyirányúsítja a Kossuth L. utca felől az Eötvös utca felé

2. az Árpád utca Eötvös utca és Kossuth L. utca közötti szakaszát egyirányúsítja az Eötvös utca felől a Kossuth L. utca felé

Továbbá mindkét fenti útszakasz esetében "Megállni tilos" jelző táblákat helyeztet ki.

Kérjük a T. Közlekedőket, hogy fokozottan figyeljék majd a közlekedési táblákat és ne megszokásból közlekedjenek.

mav toborzas