Tisztelt Szülők, Hozzátartozók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a ráckevei Városi Konyha a 2021. évi közoktatási tavaszi szünet idejére eső alábbi munkanapokon is biztosítja a gyermekétkeztetést:

Az étkezés biztosítása az alábbiak szerint történik:

• A DÉLI, MELEG FŐÉTKEZÉST BIZTOSÍTJUK
  • Az arra jogosultak az étkezést ingyenesen, az ingyenes étkezésre nem jogosultak pedig térítési díj ellenében vehetik igénybe.
  • Az étkezés biztosítása előre csomagolt állapotban AZ ÉTEL ELVITELÉVEL történik a Ráckevei Árpád Fejedelem Általános Iskola tálaló konyháján a szülő / törvényes képviselő, vagy akadályoztatásuk esetében az általuk megbízott személy, írásbeli meghatalmazás alapján, 11:30 – 13:00 óra közötti időszakban viheti el az ételt.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a Városi Konyha zárva tart az alábbi (munkaszüneti) napokon, így ezeken étkezést nem áll módunkban biztosítani:

2021.április 2.-án (Nagypéntek) és

2021. április 5.én (Húsvét hétfő)

Amennyiben a veszélyhelyzet alatti iskolai zárva tartás idejére már igényeltek gyermekétkeztetést, úgy külön nyilatkozat benyújtása a szünidei étkezés kapcsán nem szükséges, mert automatikusan biztosítjuk a tavaszi szünet 3 munkanapján is az étkezést gyermekeiknek, kivéve, ha Önök jelzik, hogy nem tartanak rá igényt.

Azon igénylők, akik az iskolai zárva tartás idejére még nem igényeltek gyermekétkeztetést, a szünidei étkeztetés iránti igényüket az alábbi módon tudják jelezni 2021.március 29.-én 16 óráig:

• a csatolt nyilatkozat kitöltésével, és annak megküldésével a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre vagy
  • a nyilatkozat elhelyezésével a Ráckevei Polgármesteri Hivatal főbejáratánál kihelyezett postaládában.

pdf Nyilatkozat - gyermekétkeztetés igénybevételéhez 2021.évi tavaszi szünet (256 KB)

Dr. Rupp-Müller Melinda

aljegyző s.k.