Ráckeve Város Önkormányzata értékesíti a Ráckeve, Somlyó sziget Kagyló utcában lévő 6351/1 hrsz-ú és 6351/2 hrsz, „kivett beépítetlen terület" megnevezésű ingatlanokat. Területük egyenként 1277 m2, értékesítési ár: 13.500.000 forint/ingatlan.

Az ingatlanok a természetben a Somlyó-sziget Tutaj utca és Kagyló utca sarkán találhatóak. Üdülőházas (Üh-3.) övezetben helyezkednek el, a központtól 4,5 km távolságra. Az Üh övezet az időszakos pihenést szolgáló épület elhelyezését és telekhasználatát szolgáló terület, amelyen legfeljebb két üdülőegységet magába foglaló üdülőépület helyezhető el, lakás rendeltetés nem helyezhető el. Az utcában a víz, csatorna és villany került kiépítésre. Az ingatlanok füves felületű, szabályos formájú telkek.

Az értékesítéssel kapcsolatban érdeklődi lehet a Polgármesteri Hivatal Műszaki Irodáján az alábbi elérhetőségeken: