Tisztelt Lakosok!

A Belügyminisztérium 2022. szeptember 15. napján küldött levelében lakossági igényfelmérést rendelt el barnakőszén felmérésével kapcsolatban.

A Kormány célja, hogy biztosítható legyen a lakosság téli fűtéséhez szükséges tüzelőanyag.

Tájékoztatom önöket, hogy a településen élő, barnakőszén-tüzelésre alkalmas fűtőberendezéssel rendelkező lakosok a 2022/2023. évi fűtési szezonra vonatkozóan a várhatóan felhasználandó barnakőszén mennyiségét mázsában kifejezve bejelenthetik az önkormányzaton keresztül,

amit a Ráckevei Polgármesteri Hivatalban a II. em. 215. szobában lehet megtenni.

Határidő: 2022. szeptember 29. ( csütörtök ) 12 óra.

Az igényfelmérés a lakossági igények megismerését szolgálja, nem jelent későbbi automatikus támogatást.

Ráckeve, 2022. szeptember 19.

Tisztelettel:

Vereckei Zoltán